Český jazyk Anglický jazyk Facebook

Pterodactyl Ltd.®

Pterodactyl Ltd.® je společnost registrovaná v Anglii, s výrobními kapacitami v České republice, zaměřená primárně na produkci letadel z období WWI až WWII. Reprezentuje více jak šestnáctiletou praxi se stavbou a předsériovou produkcí letadel v kategorii ULL.

Pterodactyl Ltd.® vyrábí letuschopné repliky a statické makety určené především pro filmové účely a do muzejních expozic. Společnost klade důraz na zachování maximální autentičnosti výrobních postupů, propracovanosti detailů a spolehlivosti.

Součástí společnosti Pterodactyl Ltd.® je originální letová skupina Pterodactyl Flight®, která vyráběná letadla důkladně testuje kvůli následné sériové výrobě a předvádí je v rámci vystoupení na významných airshow.

Svou činností se snaží připomínat um a schopnosti dávno zapomenutých předchůdců a průkopníků aviatiky, na jejichž draze nabytých zkušenostech stojí dnešní letectví. Byla by velká škoda, kdyby dnešní lidé své předky podceňovali a jejich ve své době vrcholné výtvory vnímali jako cosi úsměvného.

Novinky

07.12.2017
Pro aktuální seznam vystoupení sledujte naší stránku na Facebooku.
20.07.2017
Začíná dlouhá a náročná příprava na Airshow 2018 u příležitosti 100. výročí ukončení první světové války.
12.12.2013
Na webu je k dispozici seznam mír pro objednání kombinéz Sidcot War Office Pattern 9686.