Český jazyk Anglický jazyk Facebook

Letecké kombinézy SIDCOT War Office Pattern 9686

Replika jedinečné kombinézy, která je prababičkou všech leteckých kombinéz. Kombinéza je vyráběna s maximálním důrazem na zachování původních postupů šití a použitých materiálů, které vám zaručí pohodlné nošení a dlouhou životnost.
Ušito podle originální kombinézy z roku 1918 !

Kombinéza SIDCOT byla poprvé ušita panem Sydney Cottonem pro potřeby pilotů britského RFC v roce 1917. Pro zajímavost je dobré vědět, že první věcí o kterou britský pilot, jenž padl do zajetí přišel, byla tato kombinéza - pro své kvality tak velice ceněná protivníkem.
Cena včetně DPH: 480,00£  >>Objednat<<

Letecké kukly

Repliky německých a britských prvoválečných kukel s možností zástavby sluchátek. Kukly jsou ušity z prvotřídních materiálů, původními postupy s velkým podílem ručního šití. Předlohou byly originály, které nám i přes své stáří dobře slouží do dnešních dnů. Repliky mají všechny vlastnosti těchto originálů.

Jejich konstrukce umožňuje kuklu dokonale dopnout tak, aby nikde nevznikaly záhyby jimiž může dovnitř proudit ledový vzduch. Po dotažení kukla nikde netlačí a je nadmíru pohodlná. Kukly se vyrábí v letním a zimním provedení, jenž zakrývá i obličejovou část.
Cena vč. DPH: £280.00

Letecké brýle Mk. II

Replika kožešinou podšitých leteckých brýlí MARK II. Vhodné do extrémních podmínek zimního létání. Výborná ochrana obličeje ve spojení ze zimní kuklou.
Cena vč. DPH: £120.00
Letecká kombinéza SIDCOT MK.ILetecká kombinéza SIDCOT MK.ILetecká kombinéza SIDCOT MK.ILetecká kukla